Publikacja książki mojej pierwszej książki…

ONE MAN ARMY

Człowiek orkiestra

Jeżeli któraś z tych fraz jest w Twoim sercu jesteś o krok od realizacji własnych marzeń! Świat Twoich fantazji zamieni się w twardą rzeczywistość. Zapraszam Cię w podróż w której podzielę się całą swoją wiedzą z zakresu reklamy. Będę dryfował z Tobą dopingując aby Twój portfel pękał w szwach od napływających banknotów!

Jak precyzyjnie trafić do klientów z miejscowości miasta powiatu województwa?

Chcesz aby Twoje produkty sprzedawały się świetnie? Zależy Ci na tym aby dotrzeć do

Jak największej grupy odbiorców? A może Twój cel to poinformowanie o swojej ofercie wyselekcjonowanej grupy osób?

Korzystając z zawartych tu informacji szybko i skutecznie zaplanujesz swoją kampanię reklamową. Dzięki tej publikacji poznasz różnorodne nowatorskie formy reklamy, które z pewnością dodadzą blasku Twojej działalności. Dowiesz się jakie są najniższe koszty wykonania danej usługi reklamowej. Jeżeli zamierzasz skorzystać z usług agencji reklamowej to po lekturze tej publikacji będziesz miał gotowy zestaw atrybutów który umożliwi Ci wynegocjować atrakcyjne warunki współpracy. A co najważniejsze… dowiesz się ile pieniędzy będziesz musiał zainwestować aby Twoja działalność odniosła komercyjny sukces!

Cały poradnik jest skonstruowany w taki sposób aby możliwie minimalnym kosztem finansowym wdrożyć przedsięwzięcie które będzie komercyjnym sukcesem. Brak nakładów finansowych będą dla Ciebie oznaczały konieczność asymilacji dużej ilości wiedzy. Ta książka to odkłamujący poradnik. Bez sztucznych wypełniaczy zbędnych dodatków smakowych. Esencja stojąca za karmazynowa kurtyną reklamy zostanie ci podana jak kawa z ekspresu. Bez słodzenia. BEZ PATO! Czysty cierpki smak prawdy. Jeżeli chcesz postawić własną firmę na nogi w możliwie najkrótszym czasie dobrze trafiłeś! Myślisz o własnej agencji reklamowej? Jedziemy!

O autorze od autora: Drodzy czytelnicy przez lata z przyjemnością dzieliłem się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi którzy tylko chcieli słuchać. Mam ogromną satysfakcję i nieukrywaną przyjemność pisać dla Was tę książkę. Minęło kilkanaście lat od chwili w której rozpocząłem ten projekt. W tym materiale dowiesz się o wszystkich najskuteczniejszych strategiach reklamowych marketingowych które miałem przyjemność opracowywać, wdrażać, nadzorować, opracowywać… Jeżeli jesteś spłukany… ale za to dysponujesz czasem to korzystając z tego kompleksowego poradnika finansowo staniesz na nogi! Nie wydarzy się to z dnia na dzień. Cały proces zajmie dużo więcej czasu. Trzymanie się założeń jest kluczowe do tego abyś osiągnął sukces. Systematyka jest ważna. Więc każdego dnia po jednym pojedynczym kroku do celu. W tym poradniku nie będziemy wyważali otwartych drzwi. Wybierzemy się ścieżką gotowych istniejących rozwiązań które zaimplementujesz. Ogromną trudnością dla młodych adeptów reklamy jest nawigacja w gąszczu informacji. Nie będzie fejkniusów zobaczysz jak reklama działa od kuchni. W każdej chwili będę służył Ci pomocą referencjami w tym materiałami do youtube gdzie w przystępny sposób będziesz mógł zobaczyć jak podejść do zagadnienia!

You may also like

Dodaj komentarz